Купити газобетон у Закарпатті, купити газоблок у Закарпатській області. - СТОУНЛАЙТ

Газобетон "СТОУНЛАЙТ" м. Бровари

__________________________________________________________________________________________________
____________________________________________________
+38 (096) 579-33-99
+38 (095) 579-33-99
+38 (093) 579-33-99
Go to content

Купити газобетон у Закарпатті, купити газоблок у Закарпатській області.

Для початку, необхідно вияснити, з якого газобетону Вам буде вигідніше будувати Вашу оселю. Тому для порівняння ми візьмемо два заводи, які найбільш підійдуть для Закарпатської області. Отже, який газобетон краще: GazoBET чи Stonelight?
1. Якість на етапі змішування складових.
Виробництво газоблоку не така вже й нова технологія, нічого надприродного в ній немає. Технологія виробництва газобетону однакова на заводі GazoBET і на заводі СтоунЛайт. Кварцовий пісок, вапно, алюмінієва паста (або пудра), автоклавний тиск і температура - ось основа газосилікатного блоку. Пропорції і технологічні відмінності мають місце бути, але в цілому на якості не особливо відбивається, оскільки при заводах присутня лабораторія, технологія сертифікована, стандартизована і просто заводу не вигідно виробляти неліквід. Чутки про «погану якість» по «сарафанному радіо» поширюються дуже швидко, тому для заводів - це прямі збитки.
2. Якість на етапі порізки газобетону.
На заводах GazoBET і СТОУНЛАЙТ масив газобетону до 100куб після автоклавного дозрівання проходить порізку за допомогою струн. Обладнання на заводах німецького виробника Хеттен, але на блоці СтоунЛайт явно видно сліди різання. До допуску така якість проходить, тому на це особливої уваги будівельники не звертають і в цілому для побудови це не критично.
3. Упаковка газобетону.
Газобетон GazoBET упаковується на міцні піддони меншою кількістю, а значить і меншою масою, ніж упаковує СтоунЛайт. У кубах це обсяг від 1,44 куба до 1,92 (22-24 піддону щільність газоблоку Д400-Д500). Висота пачки 1,2, що є стійким розміром при перевезенні в фурі / маніпулятором. Газоблок на будівництво / склад приїжджає цілий і рівний, пакети не завалюються, чого не скажеш про газобетон СтоунЛайт. Піддони СтоунЛайт досить хисткі, під час вивантаження навантажувачем або карою періодично в нижньому ряду приїжджають «половинки». Це звичайно не критично оскільки половинки використовуються на дверні та віконні прорізи. А що робити торговому складу коли приїжджає блок в такому стані? Куди гірше коли високі пачки СтоунЛайт висотою 1,8 м (масою 1,35т) обсягом 2,16 куба завалюються на машині при доставці, що бувало раніше - зараз завод просто не вантажить машини, якщо у водія немає в наявності строп, якими він зміцнює пачки на борту. Якщо СтоунЛайт вивантажувати, то швидко і щоб ніхто не бачив.
4. Підсумки.
Що б не складали конкуруючі виробники з низькопробним продуктом - якість коштує своїх грошей. І це ще не згадується реальна щільність газоблоку деяких виробників (тобто не викладене відео, де реальна щільність блоку 515кг без вологи, а на пачці намальована щільність Д400, як наслідок більш холодні стіни будинку - звідси додаткова витратна частина на опалення). Якщо у Вас все ще залишилися питання, то задайте їх нашим менеджерам в офісі. Приїжджайте до нас і Ви отримаєте повну консультацію по газобетону, адже ми працюємо майже з усіма заводами України вже багато років!
Авжеж, це інформація, яка дана Вам для загального відома. Але саме для Закарпатської області і Західного регіону України в цілому, вигідніше буде купувати газобетон GazoBET. До такого підсумку ведуть одразу декілька факторів:
1)   Якість. Так, газобетон GazoBET коштує трохи дорожче. Але це новий завод, з новітнім обладнанням, провідними спеціалістами та сировиною вищої якості.
2)   Економія. Завод GazoBET випускає блоки нестандартних розмірів, а саме:
600х240х600
360х240х600
240х240х600
160х240х600
80х240х600
Не треба бути інженером, щоб зрозуміти, що за рахунок більшої висоти блоків (для порівняння блоки СтоунЛайт висотою 200мм) ми отримаємо більшу кількість квадратних метрів стіни з одного кубічного метру блоків. За рахунок цього Ви заощаджуєте тисячі гривень.
3)   Транспортування. Завод GazoBET знаходиться у м. Тернопіль, а СтоунЛайт у м. Бровари (Київська обл.). Тому зрозуміло, що на транспортуванні Ви будете заощаджувати великі кошти (особливо, якщо Вам необхідна велика кількість газобетону, котру треба доставити 2-3 машинами).
А це вже більш конкретна інформація. Добре обміркувавши її, Ви зрозумієте, що переплативши на ціні за 1м.куб. по 50 гривень, Ви заощаджуєте тисячі гривень на транспортуванні та більшій висоті блоків GazoBET.
Одже, беручи до уваги всю інформацію загалом, можна зробити висновок: купити газобетон у Закарпатській області і Західній Україні в цілому, вигідніше буде купуючи газобетон GazoBET.
Back to content