Купити газобетон, газоблок в Ужгороді, ціна будівельних блоків. - СТОУНЛАЙТ

Газобетон "СТОУНЛАЙТ" м. Бровари

__________________________________________________________________________________________________
____________________________________________________
+38 (096) 579-33-99
+38 (095) 579-33-99
+38 (093) 579-33-99
Go to content

Купити газобетон, газоблок в Ужгороді, ціна будівельних блоків.

Останнім часом одне з основних місць в будівельній індустрії у Закарпатській області займає саме газоблочні будівництво. Це пов'язано з тим, що газобетонні блоки мають невисоку вартість, вони досить прості в монтажі, не вимагають залучення спеціальних підйомно-транспортних механізмів, а крім цього - вони універсальні.
 
У чому ж полягає універсальність газобетону GazoBET? Вироби з газобетону можуть виготовлятись різної щільності і міцності, володіти різними фізичними і тепло-технічними характеристиками. Газобетонні блоки можуть бути використаний в якості матеріалу несучих стін в малоповерховому і котеджному будівництві, при зведенні захисної конструкції в багатоповерхових будинках, як внутрішніх звукоізоляційних перегородок, як жаростійкий утеплювач при будівництві трубопроводів різного функціонального призначення, а також як утеплювальний матеріал для утеплення адміністративних, виробничих і житлових будинків.
 
Універсальність газобетону GazoBET на пряму залежить від особливостей його структури. У процесі виробництва в розчин цементу і кварцового піску вводиться алюмінієва паста або пудра. В результаті хімічної реакції відбувається рясне виділення водню, який піднімає газобетон і утворює в ньому дрібні закриті пори, що мають сферичну форму з розміром від 1 до 3 мм. Для того щоб отримати максимально однорідну структуру газобетону ємність з сирою масою піддається невеликий вібрації, після чого вона направляється в спеціальну автоклавну піч, де під впливом високої температури і тиску «доходить», подібно тісту на дріжджах, при цьому набуваючи задану технічними умовами щільність. Дана технологія виробництва забезпечує газобетону GazoBET цілий ряд незаперечних переваг - високу морозостійкість, мала вага, низьку теплопровідність, легкість обробки.
 
Виходячи з цієї інформації ми пропонуємо Вам будувати та купити газобетон GazoBET в Ужгороді. Чому? Це дуже просто пояснити. По-перше, переваги газобетону над іншими будівельними матеріалами зрозуміла навіть людині, котра ніколи не мала нічого спільного з будівництвом. По-друге, Ви отримуєте газобетон високої якості, котру підтверджують багаторазові тести в лабораторіях і сертифікати якості. І, нарешті, по-третє, це можливість суттєво заощадити на транспортуванні газобетону. Адже більшість заводів-виробників газобетону високої якості знаходяться в центральному регіоні України. Тому якщо Ви збираєтесь купити газобетон GazoBET – Ви отримуєте ту ж високу якість, але ще й заощаджуєте на транспорті декілька тисяч (а на 2-3 машинах і зовсім десятки тисяч) гривень.  
Для того, щоб замовити гозобетон GAZOBET - Вам просто необхідно позвонити нашим менеджерам:
 
+38 (095) 579 33 99
+38 (093) 579 33 99
+38 (096) 579 33 99
Back to content