Купити газобетон Газобет, купити газоблоки GazoBET з доставкою - СТОУНЛАЙТ

Газобетон "СТОУНЛАЙТ" м. Бровари

__________________________________________________________________________________________________
____________________________________________________
+38 (096) 579-33-99
+38 (095) 579-33-99
+38 (093) 579-33-99
Go to content

Купити газобетон Газобет, купити газоблоки GazoBET з доставкою

Що таке «автоклавний газобетон» GAZOBET?
Існують різні технології, за допомогою яких виготовляється газобетон. Автоклавний газобетон GAZOBET є набагато популярніше, ніж пінобетон з природним затвердіння і пропарений газобетон.
Технологія виробництва автоклавного газобетону GAZOBET відрізняється від інших тим, що на кінцевій стадії виготовлення блоки проходять етап «загартовування» в автоклавної печі. Саме там газобетонні блоки і набувають свою жорсткість і міцність.
У підсумку чи не єдиним матеріалом, який поєднує в собі властивості каменю та дерева, є саме автоклавний газобетон. Блоки цього виду відрізняються високою вогнестійкістю і механічною міцністю, низькою теплопровідністю і простотою в обробці, високою повітропроникністю (здатністю «дихати») і невеликою вагою. При цьому газобетонні перекриття не гниють і не схильні до дії гризунів.
Виробництво автоклавного газобетону стає все більш і більш популярним. Що радує, тепер на українському ринку представлений не тільки іноземний виробник газобетону, але і вітчизняні заводи. Газобетон GAZOBET при цьому практично нічим не відрізняється від імпортного і майже витіснив його з ринку. При цьому автоклавні газобетонні блоки від виробника з України стоять на порядок дешевше, ніж імпортні. А економія на транспортному перевезенні значно сдешевшує вартість гозабетону на місці (на вашому об’єкті). Особливо цими перевагами можуть користуватись західні регіони України. А купити газобетон GAZOBET Ви завжди можете у нас, з доставкою у будь-яку область нашої країни.
Back to content