Купити газобетон у Олевську, купити газоблок Олевськ, газобетон з доставкою - СТОУНЛАЙТ

Газобетон "СТОУНЛАЙТ" м. Бровари

__________________________________________________________________________________________________
____________________________________________________
+38 (096) 579-33-99
+38 (095) 579-33-99
+38 (093) 579-33-99
Go to content

Купити газобетон у Олевську, купити газоблок Олевськ, газобетон з доставкою

                                                                      
         ТОВ АВТОБУДПОСТАЧ офіційний дилер виробника автоклавного газобетону "AEROC" в Олевську та Житомирській області. Ми прекрасно розуміємо, що в Житомирі є свій завод з виробництва газобетону - Житомирський силікатний завод, але цінова політика ринку, якість газоблоку "ТЕПЛОБЛОК" і візит на ринок газобетону "СТОУНЛАЙТ" в Житомирській області утворили чесну конкуренцію. Так, ціна газобетону "АЕРОК" вище своїх конкурентів, але якість вирівнює шанси і піднімає газобетон Обухівського та Березанського заводів на першу позицію в рейтингу.
      Будувати з газобетону "АЕРОК" дуже легко, блоки мають систему "паз-гребінь", яка дозволяє уникнути точки промерзання. Газобетон щільністю Д-300 не вимагає утеплення, і так само Д-400 товщиною 375 і 400 мм. Міцність газобетону В 2,5 вище своїх аналогів в Україні. Додатково завод "АЕРОК" виробляє лоткові блоки (У-блок) для влаштування армопоясу і перемичок, клейові суміші, плити покриття та перекриття, а так же інструмент для кладки газобетону. Все це спрощує будівництво будинку з газобетону ТМ "AEROC" і також спрощує покупку газобетону разом з супутніми товарами.
        Газобетон "АЕРОК" складається на якісні європіддони і пакується в термоусадочну плівку, яка дозволяє перевозити газобетон автотранспортом на тривалі відстані. Доставка газобетону проводиться автомобілями типу "фура" і автомобілями з системою "кран-маніпулятор" зі складу в Житомирі.
      Для того щоб почати нашу співпрацю - Вам всього лише необхідно набрати будь-який з наших номерів, за яким Ви отримаєте кваліфіковану консультацію в будь-який час:
+38 (095) 579 33 99
+38 (093) 579 33 99
+38 (096) 579 33 99
Back to content