Купити газобетон в Мукачево, пінобетон та піноблок купити у Мукачево - СТОУНЛАЙТ

Газобетон "СТОУНЛАЙТ" м. Бровари

__________________________________________________________________________________________________
____________________________________________________
+38 (096) 579-33-99
+38 (095) 579-33-99
+38 (093) 579-33-99
Go to content

Купити газобетон в Мукачево, пінобетон та піноблок купити у Мукачево

Вироби з газобетону GazoBET широко використовують для будівництва багатоповерхових каркасних будинків і в малоповерховому житловому будівництві, при зведенні об'єктів громадського, промислового та побутового призначення, а також при реконструкції житлового фонду, який вже експлуатується. При зведенні багатоповерхових каркасних будинків коефіцієнт використання газобетону останнім часом становить близько 0,3 - 0,5 - це означає, що серед всіх будівельних матеріалів частка газобетону складає близько 30 - 50%. Найчастіше вироби з газобетону використовують для зведення таких конструкційних елементів, як внутрішні і комбіновані несучі стіни, перекриття, утеплення і звукоізоляція.
Газобетонні блоки і вироби з нього знайшли широке застосування в малоповерховому (котеджному) будівництві, при цьому коефіцієнт його використання в деяких областях країни досягає 60 - 80%. У даній сфері будівництва він може бути використаний при зведенні несучих стін, будівництві внутрішніх перегородок, облаштування перекриттів, а також для утеплення фасадів і звукоізоляції стін.
Одним з основних умов, які є визначальними при використанні автоклавного газобетону GazoBET при конструюванні зовнішніх стін, є його відносно невисокий коефіцієнт щільності - маса газобетону майже втричі менша, ніж маса зовнішньої стіни великопанельного будинку або тришарової цегляної стіни.
Найбільш доцільним і високоефективним є застосування газобетонних блоків і виробів з нього в індивідуальному малоповерховому (до 3 поверхів) будівництві, де він здатний одночасно виконувати як тепло- і звукоізоляційні, так і несучі функції. Крім цього, в малоповерховому будівництві газобетон автоклавного способу твердіння може застосовуватися комплексно - в конструкціях зовнішніх і внутрішніх стін, перегородок і покриттів, перемичок і навіть при зведенні сходових пролетів.
Використання автоклавного газобетону в індивідуальному будівництві постійно зростає пропорційно до кількості будівель, які зводяться. Саме цей стіновий матеріал вважається найбільш популярним серед забудовників. Про це виразно свідчить і той факт, що щорічно в великих містах країн-сусідів (Росія, Білорусія) зводяться не тільки окремі котеджі і будинки, а й цілі житлові мікрорайони.
Чому ж купити газобетон GazoBET у Мукачеві настільки вигідно? Все дуже просто: це найближчий завод газобетону високої якості, який знаходиться у м. Тернопіль. Тобто купуючи високоякісний газобетон Ви ще й можете заощадити тисячі гривень на його транспортуванні.
Наші менеджери завжди можуть проконсультувати Вас і надати кваліфіковану пораду:
+38 (095) 579 33 99
+38 (093) 579 33 99
+38 (096) 579 33 99

Back to content