Купити газобетон, газоблок у Хусті, купити піноблоки у Хусті - СТОУНЛАЙТ

Газобетон "СТОУНЛАЙТ" м. Бровари

__________________________________________________________________________________________________
____________________________________________________
+38 (096) 579-33-99
+38 (095) 579-33-99
+38 (093) 579-33-99
Go to content

Купити газобетон, газоблок у Хусті, купити піноблоки у Хусті

У зв'язку з тим, що завжди існують і будуть існувати температурні перепади повітря зовні і всередині будинку, а отже, і значні перепади тиску, завжди присутній такий процес, як дифузія водяної пари через стінову конструкцію, яка завжди спрямована в область більш низького тиску. В результаті процесу дифузії відбувається утворення і подальше накопичення вологи в конструкції, що обгороджує, і як наслідок, значне зниження теплозахисних властивостей стінового матеріалу, руйнування конструкції стін, погіршення мікроклімату всередині приміщення, а в деяких випадках і поява на поверхні стін цвілі і грибка.
Використання в якості матеріалу для огороджувальної конструкції сучасних газобетонних блоків дозволить не тільки уникнути скупчення небажаної вологи всередині стіни, але і зберегти відмінні теплозберігаючі властивості стіни і запобігти її можливе руйнування. Практично всі наявні на будівельному ринку газобетонні блоки складаються на 60% з повітря, вони мають чудову паропроникністю, кажуть, що такі стіни «дихають». Через такий стіновий матеріал водяна пара може вільно просочуватися, але при цьому він не встигає конденсуватися в ньому.
Наскільки це важливо?
З різних причин всередині будівлі утворюватися волога. Основними причинами її появи прийнято вважати:
·      приготування їжі, миття посуду, вологе прибирання підлоги;
·      прийняття ванни або душу;
·      життєдіяльність людини (так під час сну з поверхні тіла людини випаровується близько 45 грам вологи в годину, а при фізичних навантаженнях кількість випаровування може збільшуватися до 250 грам / годину);
·      життєдіяльність кімнатних тварин і рослин, акваріум;
·      природні атмосферні перепади вологості.
Як бачимо, для того щоб створити всередині будинку, що будується оптимальний мікроклімат (комфортну температуру і необхідний рівень вологості) необхідно при виборі матеріалу для зведення захисної конструкції звертати увагу не тільки на його теплоізоляційні показники, а й брати до уваги дифузійні властивості стінового матеріалу, тобто показник паропроникності. Використання газобетонних блоків для цих цілей є ідеальним рішенням, так як за рахунок пористості своєї структури газобетон відкритий для дифузії, він здатний за рахунок поглинання і ефективної віддачі вологи підтримувати всередині приміщення постійну вологість повітря, тим самим забезпечуючи ідеальні умови для проживання людей.
Чому газобетон володіє досить високою паропроникністю?
Вся справа в унікальній структурі газобетону. Газобетонні блоки на 100% складаються з водонерозчинного неорганічного мінералу, який не розкладається і не гниє. Виробництва газобетону вважається високотехнологічним. Завдяки тому, що в процесі виготовлення газобетон піддається автоклавної обробці (в середовищі високого тиску і температуру) то в його структурі утворюються закриті і відкриті пори, а на поверхні блоків і всередині них повністю відсутні будь то або мікротріщини. Дана структура забезпечує матеріалу високий показник паропроникності, волога здатна ефективно віддалятися в навколишнє середовище, а при замерзанні стінового матеріалу не відбувається його руйнування - волога витісняється через пори.
У нас Ви завжди можете купити газобетон у Хусті і Закарпатській області з доставкою. У нас найнижчі ціни на доставку. Ми впевнені в якості продукції, що поставляється і з цього не вимагаємо якихось передплат.
Наші менеджери завжди можуть проконсультувати Вас і надати кваліфіковану пораду:
+38 (095) 579 33 99
+38 (093) 579 33 99
+38 (096) 579 33 99
Back to content