GAZOBET, купити GAZOBET, газобетон GAZOBET - СТОУНЛАЙТ

Газобетон "СТОУНЛАЙТ" м. Бровари

__________________________________________________________________________________________________
____________________________________________________
+38 (096) 579-33-99
+38 (095) 579-33-99
+38 (093) 579-33-99
Go to content

GAZOBET, купити GAZOBET, газобетон GAZOBET

Характеристики газобетонних блоків GAZOBET
Газобетонні блоки (газоблоки) за своїм складом близькі звичайному бетону, оскільки теж складаються з піску, цементу і води. Відмінність і перевага газобетону полягає в його структурі. Цей будівельний матеріал, володіючи міцністю бетону, має пористу структуру.
Газові бульбашки, які рівномірно розподілені по всій товщі матеріалу, утворюються внаслідок хімічної реакції двох компонентів: вапна і алюмінієвого порошку. Саме ці дрібні пористі порожнечі надають газоблоків легкість.
Випускається цей будматеріал в блоках різної форми і величини. Виробник ріже заготовку на газобетонні блоки, розміри яких залежать від функції, наприклад: перегородки, армовані перемички, блоки типу «паз-гребінь», балки і інші.
В цілому характеристики газоблоку такі:
- мала щільність;
- пористість;
- легкість обробки (можна пиляти, різати, обточувати);
- негорючість;
- хороші теплоізоляційні властивості.
Цей матеріал застосовується в будівництві будинку, починаючи від фундаменту і закінчуючи фронтоном. Якщо запланований будинок з газоблоку, то кладка буде починатися з опалубки з цього ж матеріалу. Далі все, від стінового каменю, до балок, перемичок і перегородок, буде зібрано з легких, міцних і зберігають тепло бетонних «лего». Форма і розміри газобетону універсальні і дозволяють виконати всі монтажні роботи, як зовнішні, так і внутрішні.
Переваги і вигода.
Спочатку коротко про спосіб виробництва цього матеріалу. У каталогах і прайсах часто згадують «автоклавний газобетон». Це якість дійсно важливо для теплоізоляції і міцності. Виробляти газобетон «умільці» призвичаїлися мало не в домашніх умовах: замісили, залили в форми, дали піднятися, висушили - готово!
Якісний будівельний матеріал вимагає дотримання технологій. «Домашній» спосіб не годиться, оскільки блоки не проходять температурної гарту, і пориста структура залишається пухкої. Справжня технологія, це виробнича лінія з автоклавом, яка випускає справжній, загартований автоклавний газобетон.
Оскільки пористість має властивість зберігати тепло, зовнішні стіни немає необхідності утеплювати. Більш того, будинок з газоблоку має товщину зовнішньої кладки всього 300-400 мм, це серйозна економія. Матеріал повільно віддає накопичене тепло, тому взимку знижуються витрати на опалення. У цьому плані він нагадує пористу структуру дерева. Взимку в такому будинку тепло, а влітку прохолодно. До речі, будівництво з газобетону має ще одна схожість з дерев'яним будовою: блоки можна пиляти, різати, свердлити і забивати в них цвяхи. Це важливо при облаштуванні та прокладання внутрішніх комунікацій.
Точна геометрична форма блоків з похибкою не більше півтора міліметрів, дозволяє підганяти їх при укладанні з мінімальними зазорами, що також сприяє високій теплоізоляції і при цьому економить сполучний матеріал і штукатурку.
Чарункова структура повідомляє матеріалу звуконепроникні властивості, тому внутрішні перегородки тонше, ніж цегляні, а це, в свою чергу збільшує корисну площу.

600х240х600;
360х240х600;
240х240х600;
160х240х600;
80х240х600.
Одна палета газобетону містить 1,56 м3.
Для більш детальної інформації звертайтесь до наших менеджерів, котрі завжди нададуть Вам кваліфіковану консультацію:
+38 (095) 579 33 99
+38 (093) 579 33 99
+38 (096) 579 33 99
Back to content