купити GAZOBET, Тернопільський газобетон купити - СТОУНЛАЙТ

Газобетон "СТОУНЛАЙТ" м. Бровари

__________________________________________________________________________________________________
____________________________________________________
+38 (096) 579-33-99
+38 (095) 579-33-99
+38 (093) 579-33-99
Go to content

купити GAZOBET, Тернопільський газобетон купити

Технологія виготовлення газобетону GAZOBET
    До складу газобетону GAZOBET входять такі речовини, як: вода, вапно, цемент і кварцовий пісок. За своєю суттю виготовлення газобетону (автоклавного газобетону) схоже на заміс дріжджового тіста, яке за рахунок виділення водню починає підніматися і збільшуватися в об'ємі.
  Розчин газобетону GAZOBET так само спінюється, а потім твердне в автоклаві при встановлених технологією умовах. Для порівняння: пінобетонні блоки тверднуть на повітрі, тобто природним шляхом.
  Виробництво газобетону налагоджено в промислових масштабах в формі різних перекриттів, вже готових блоків і в інших видах. Причому на виході в будь-якій точці готового блоку ми отримуємо однаково якісний газобетон - лінія сучасних імпортних технологій і інноваційне обладнання для виробництва газобетону дозволяє постійно дотримуватися таких високих показників якості.
  Крім того, технологія газобетону налагоджена таким чином, що при виробництві досягається практично абсолютна точність геометрії. Виробник виготовляє такий газобетон, розміри блоків якого можуть відхилятися максимум на 1 мм. Завдяки цьому досягається ідеальна рівність і монолітність стіни з газобетонних блоків.

  Також GAZOBET розробили такий газобетон, технологія якого полегшує роботу з блоками: їх ще простіше різати, свердлити, пиляти, обробляти і навіть не потрібно «підганяти» один до одного. Швидкість зведення будинку настільки збільшується, що проекти будинків 100 м2 газобетон цього виду дозволяє втілити в життя бригаді з 3 чоловік всього лише за 2 тижні.


Для того, щоб замовити гозобетон GAZOBET - Вам просто необхідно позвонити нашим менеджерам:
+38 (096) 579 33 99
+38 (095) 579 33 99
+38 (093) 579 33 99
     
Back to content