чим GAZOBET краще пінобетону, газобетон GAZOBET, купити "Газобет" - СТОУНЛАЙТ

Газобетон "СТОУНЛАЙТ" м. Бровари

__________________________________________________________________________________________________
____________________________________________________
+38 (096) 579-33-99
+38 (095) 579-33-99
+38 (093) 579-33-99
Go to content

чим GAZOBET краще пінобетону, газобетон GAZOBET, купити "Газобет"

Що краще: газобетон або пінобетон?
  З одного боку, це так: пінобетон, газобетон і справді є різними видами пористого бетону.
  Технологія виробництва дійсно відрізняється від технології виробництва пінобетону. Але, з іншого боку, це далеко не всі відмінності між ними.
  По-перше, практика показує, що газобетон більш довговічний матеріал. Так, котеджі з газобетону стоять понад 70 років, чого поки не можна сказати про пінобетон. Газобетон є набагато більш стійким матеріалом, тобто він більш жорсткий і витривалий, він краще «співпрацює» з єднальними матеріалами (наприклад, штукатуркою) і володіє стабільною структурою. А ось головним пінобетону є простота і дешевизна його виготовлення. В інтернеті повно оголошень про продаж обладнання для виготовлення пінобетону (і ціна його не дорога) за допомогою якого пінобетон легко можна зробити на будівельному майданчику (мається на увазі монолітний - опалубкою якого може бути цегла, ОСБ, Фанет, гіпсокартон та інше).
Однак статистика показує, що перевага все ж віддати не простоті, а довговічності, тому більш популярними є саме газобетонні блоки.
  Газоблок - це матеріал, що становить 99,9% продажів блокових матеріалів, піноблок продається коли введуть в оману покупця (обдурять). Як це відбувається? Та дуже просто! Ваш сусід, що будується 1-2раза в житті і будучи фахівцем де завгодно тільки не в будівельній галузі, почув від такого ж не фахівця виконроба з 8-ю класами освіти "купляв піноблок аерок" або "піноблок GAZOBET" - чим спровокували пошук в мережі інтернет будівельного матеріалу "піноблока" під ніж мають на увазі газоблок. Поясню простіше: то що сусід "обізвав" піноблоком, є не що інше як газоблок (це не придумано, а так є на практиці), як на Україні так і в Росії. Білий піноблок виробляють кілька кустарних підприємств у Львівській області - грають на неписьменності місцевого населення і "парять" їм неавтоклавний газоблок - по суті той же сумнівної якості, що і у піноблок.
  Міфічні мінуси газобетону
  1) газоблок гідроскопичний - такого поняття в природі не існує для всіх хто хоч трохи знайомий з хімією або фізикою.
  2) газоблок гігроскопичний, а значить він натягує вологу тим самим втрачаючи властивість теплоізоляції - брехня.
  Найміцніші зв'язку води з речовиною виникають, якщо вони хімічно пов'язані, наприклад, з хлоридом кальцію. Газобетон само як і пеноблок, як і дерево і цегла насичується вологи рівно стільки скільки дозволяє йому природа самого речовини. Хлорид кальцію, пов'язаний 6-ю молекулами води (СаCl2х6H2O - гексагідрат кальцію) перебуваючи при 20гр. Цельсія і звичайному атмосферному тиску і вологості 50% сам по собі ніколи не висохне - він буде "тягнути" вологу поки не розчиняться кристали в надлишкової вологи САМЕ ЦЮ властивість називають гігроскопічність, чого не скажеш про газоблоків, піноблоків, дереві - вони навпаки висохнуть - такі фізичні властивості цих матеріалів. Газоблок так само як і пеноблок не тоне у воді всупереч голослівності пеноблочніков - перевірено - відео є в інтернеті.
  Коли вам нав'язують, що піноблок краще ніж газоблок, запитайте - а не з виробником чи піноблоку ви ведете розмову? Ми ж пропонуємо Вам новий на українському ринку газобетон GAZOBET, котрий хоч і з’явився відносно нещодавно, але вже встиг зарекомендувати себе як якісний продукт. Купити газобетон GAZOBET Ви завжди можете у нас з доставкою по всій Україні.
600х240х600;
360х240х600;
240х240х600;
160х240х600;
80х240х600.
Одна палета газобетону містить 1,56 м3.
Для більш детальної інформації звертайтесь до наших менеджерів, котрі завжди нададуть Вам кваліфіковану консультацію:
+38 (095) 579 33 99
+38 (093) 579 33 99
+38 (096) 579 33 99

Back to content