Способи доставки газобетону Стоунлайт, фура, кран-маніпулятор. - СТОУНЛАЙТ

Газобетон "СТОУНЛАЙТ" м. Бровари

__________________________________________________________________________________________________
____________________________________________________
+38 (096) 579-33-99
+38 (095) 579-33-99
+38 (093) 579-33-99
Go to content

Способи доставки газобетону Стоунлайт, фура, кран-маніпулятор.

Доставка газобетону... Про це можна говорити довго, а також писати...
Для початку уважно дивимось картинка і далі уважно читаємо, стараємось повністю відповісти на Ваші запитання.
Хочемо зауважити, що все що написане нижче, тільки дає більш-менш уяву про доставку. Доставка на Ваш об'єкт обговорюється індивідуально з Вами. Найдешевша та доставка, яку Ви особисто обговорили з водієм та нашим мененджером, який і знайде Вам найпотрібнішого та найбільше підходящого перевізника. Дякуємо...
Види автотранспорту, який доставляє газобетон СТОУНЛАЙТ Бровари:

Вантажний автомобіль, вантажопідйомність 10 тон. Має систему "кран-маніпулятор", яка дозволяє вигрузити продукцію прямо на об'єкті замовника не долучаючи для цього підйомний кран. Максимальна загрузка такого авто 10 піддонів газобетону СТОУНЛАТ.
Як правило, такі автомобілі перевозять блоки на недалекі відстані від заводу (до 150 км), оскільки пустими вертаються назад та прораховують вартість доставки з врахуванням відстані в два кінці. При бажанні можливо замовити і на більш далеку відстань, але ціна доставки буде не рентабельною для замовника (краще замовити попутній автомобіль та у себе в населеному пункті замовити кран, який його розгрузить).


Вантажний автомобіль "довгомір", вантажопідйомність до 22 тон. Має систему "кран-маніпулятор".
Максимальне завантаження такого авто 18-20 піддонів газобетону СТОУНЛАЙТ. Також, як і у 10-тонника доставка вираховується в два кінці і на далекі відстані не завжди вигідно. Але все одно плюс є,- автомобіль привозить великий об'єм газобетону та швидко його вигружає, що суттєво заощаджує Ваш час і не додає лишніх клопіт. При замовленні такого об'єму газобетону заздалегідь потрібно обговорювати з водійом, контакти якого дасть Вам наш мененджер, можливість заїзду на Ваш об'єкт. Тому що не завжди такий автомобіль зможе заїхати в умовах вузьких вулиць. Але для перевезення такого об'єму газобетону у місця,де ускладненний заїзд читайте про наступне авто...


Вантажний автомобіль "сцепка", вантажопідйомність до 22 тон (можливо трохи більши при домовленності з водієм). Максимальне завантаження авто 18-20 (і більше при домовленності) піддонів газобетону СТОУНЛАЙТ. Унікальність цьго авто в тому, що при доставці газобетону у Ваш населенний пункт, водій може відчипити прицеп, заїхати "коротишом" на важкодоступний об'єкт, вигрузитись, виїхати до прицепа і завантажити залишок газобетону на авто "коротиш" і знову завезти блоки на об'єкт. Така маніпульція коштує додатково приблизно 500 грн. Але все одно все потрібно обговорити.

І на кінець, самий дешевий варіант доставки в регіони України,- попутній транспорт. Автомобілі типу "фура" які перевозять вантажі по Україні ми шукаємо, відгрузаємо та відправляєму на адресу замовлення. Вантажопідйомність таких авто до 22,5 тон, максимальне завантаження 18-22 піддона ( в залежності від марки та щільності газобетону). Наша компанія на протязі десяти років працює з багатьма логістичними компаніями, які при можливості швидко та найдешевше знаходять необхідний транспорт.

Важливо !!! Для ідеальної організації доставки газобетону всі питання і забаганки потрібно обговорити з нашими мененджарами, які індевідуально для Вас підберуть необхідний транспорт.


Back to content