Будівництво з газобетону, купити газобетон з доставкою - СТОУНЛАЙТ

Газобетон "СТОУНЛАЙТ" м. Бровари

__________________________________________________________________________________________________
____________________________________________________
+38 (096) 579-33-99
+38 (095) 579-33-99
+38 (093) 579-33-99
Go to content

Будівництво з газобетону, купити газобетон з доставкою

Будівництво з газобетону
 
Застосування газобетону GAZOBET дозволяє значно здешевити і прискорити будівництво будинків. Цей стіновий блок характеризується простотою укладання, а, крім того, ще один плюс, яким характеризуються газобетонні блоки, - розміри, що дозволяють прискорити робочий процес.
 
Перше, що відрізняє від інших матеріалів при будівництві газобетон - кладка. Якщо з іншими матеріалами для кладки газоблоку задіюється цементно-піщаний розчин, то для газобетону необхідно виробляти кладку на спеціальний клей - клей для газоблоку, який готується вже безпосередньо на будівельному майданчику з води і клейової суміші.
 
Використання такого клею не тільки робить кладку міцніше і рівніше, але також гарантує простоту і дешевизну будівельних робіт. Крім того, це не дає утворюватися «містках холоду» і в результаті будівля не так потерпає від тепловтрат. До речі, газобетонні блоки, також, повинні зберігатися тільки на рівних і сухих майданчиках.
 
Вкрай важливо особливо ретельно укласти перший ряд блоків - це допоможе в майбутньому уникнути перекосів. Перший ряд викладається на гідроізоляційний шар фундаменту. Якщо ж фундамент під газобетон нерівний, то перед укладанням блоків необхідно покласти цементно-піщаний розчин.
 
Наступні ряди газосиліката потрібно укладати на вже згаданий клей для газобетону, який потрібно наносити шаром максимум в 2-3 мм, негайно видаляючи надлишки. Гумовим молотком вирівнюється поверхня всіх рядів, щоб домогтися в результаті ідеально рівної стіни. Газобетон в формі кутових блоків потрібно розпиляти до необхідних розмірів перед укладанням. Контролювати установку блоків потрібно за допомогою шнура і рівня. Крім того, необхідно пам'ятати про армування зон під прорізами, а також першого і через три ряди, тобто кожного четвертого - це значно знижує ймовірність появи тріщин в майбутньому.
 
Потім готова стіна висушується, очищується від надлишків пилу і клею і на неї наноситься 2-3-міліметровий стартовий шар штукатурки, після якого необхідно нанести другий шар базової штукатурки такої ж товщини і декоративну штукатурку.
 
Будівництво будинків з газобетону GAZOBET зручно ще й тим, що газобетонні плити, перекриття і т.д. легко обробляти (розпилювати, свердлити та ін.), що робить такий процес, як прокладка проводки, набагато легше і простіше.
Для того, щоб замовити гозобетон GAZOBET - Вам просто необхідно позвонити нашим менеджерам:

+38 (095) 579 33 99
+38 (093) 579 33 99
+38 (096) 579 33 99
Back to content