Купити газобетон у Береговому, купити газоблок Берегове, газобетон з доставкою - СТОУНЛАЙТ

Газобетон "СТОУНЛАЙТ" м. Бровари

__________________________________________________________________________________________________
____________________________________________________
+38 (096) 579-33-99
+38 (095) 579-33-99
+38 (093) 579-33-99
Go to content

Купити газобетон у Береговому, купити газоблок Берегове, газобетон з доставкою

Більшість людей в Україні ніколи не чули про автоклавний бетон, широко відомомий як «газобетон», в якості будівельного матеріалу. Проте, відкритий він був давно. Він був винайдений в Швеції в 1923 році, коли їх ліси були значно виснажені.
 
Сьогодні газобетон є одним з основних продуктів житлового будівництва, який використовуються в Європі. Все більше українців починають розуміти, чому.
 
Автоглановий газобетон GazoBET - це бетон, литий під тиском, що міститься в автоклавної печі, що змушує бетонний блок підніматися майже так само, як хліб в кухонній духовці. Це м'який матеріал, який можна нарізати звичайним пильним диском і легко просвердлити. Його блоки тверді і відносно легкі. Вони кріпляться клеєм і посилені арматурою для додаткової міцності. Газобетон володіє неймовірно високою ізоляцією.
 
Газоблоки GazoBET використовуються в основному в надземному будівництві як в житлових, так і в комерційних будівлях. Однак блок можна використовувати в підвалах. Як і для інших цементних виробів, в даному випадку потрібна гідроізоляція. Газобетон призначений для використання як у внутрішніх, так і зовнішніх стінах, але він повинен бути покритий чимось на зразок штукатурки, щоб захистити його. Він є структурним, тепло- та звукоізоляційним і вогнестійким.
 
Чому ж купити газобетон GazoBET у Береговому настільки вигідно? Все дуже просто: це найближчий завод газобетону високої якості, який знаходиться у м. Тернопіль. Тобто купуючи високоякісний газобетон Ви ще й можете заощадити тисячі гривень на його транспортуванні.
Наші менеджери завжди можуть проконсультувати Вас і надати кваліфіковану пораду:
 
+38 (095) 579 33 99
 
+38 (093) 579 33 99
 
+38 (096) 579 33 99
Back to content