Купити газобетон Аерок, газоблок Аерок (газоблок AEROC) - СТОУНЛАЙТ

Газобетон "СТОУНЛАЙТ" м. Бровари

__________________________________________________________________________________________________
____________________________________________________
+38 (096) 579-33-99
+38 (095) 579-33-99
+38 (093) 579-33-99
Go to content

Купити газобетон Аерок, газоблок Аерок (газоблок AEROC)

Газобетон - один з варіантів продукту повітряно пористого бетону: матеріал для будівництва стін, штучно створена речовина з повітряними бульбашками, які рівномірно заповнюють структуру і мають розміри від 0,5 до 3 мм. При виготовленні газоблоку на виробництвах AEROC (Аерок) використовують у суміш цемент, очищений пісок і спеціальний газоутворювач. Щоб додати продукції естетичний вигляд виробники газобетону додають гіпс, вапно, а щоб здешевити собівартість газоблоку, додають відходи металургійних комбінатів, - золу і шлаки.
 
Утворення повітряних кульок в замішаному на воді масиві виходить в результаті взаємодії газоутворювача, зазвичай алюминевої стружки з лужної цементним або вапняним розчином, в результаті хімічного процеса з'являється водень, який пінить цементо-розчин і алюмінати кальцію. Алюміній у вигляді пудри не підходить для розчину, тому що при змішуванні розлітається, пилить. В замін йому використовують виготовленню алюмінію пасту і суспензію, які повністю спрощують процес виробництва газобетону.
 
В обробці газобетон легкий і практичний: без спеціально створених і обладнаних інструментів його можна свердлити, пиляти (звичайною пилкою). Газобетон легко приймає кріпильні матеріали: цвяхи, дюбелі і т.д. Властивості газобетону в тому, що з часом він не втрачає свою міцність, а навпаки твердне. Висока пожежостійкість обумовлена  складом тільки з мінеральних компонентів. Наприклад, газобетон АЕРОК по екологічності займає друге місце після необробленої деревини.

Наші менеджери завжди можуть проконсультувати Вас і надати кваліфіковану пораду:
 
+38 (095) 579 33 99
+38 (093) 579 33 99
+38 (096) 579 33 99


Також для додаткової інформації Ви можете преглянути таблиці, які допоможуть Вам більш чітко обрати розмір та густину газобетону.
D-300:


D-400:


D-500:

Back to content